Hakkımızda

2012 yılında “pratik çözümler sunarak, perakende sektörüne nefes aldırmak” hedefi ile yola çıkmış owlabel.com geçen 10 yıllık AR-GE sürecinde elektronik raf etiketleri alanında uzun süren titiz çalışmalarıyla ilk yerli ve milli etiket üretimi yapan firması olmayı başarmıştır.

2018 yılında markasını resmileştirerek ürünlerini piyasaya sürmüş ve ilk prototiplerini market, eczane, mağaza vb. mekanlarda kullanarak başarılı sonuca ulaşmıştır. Şu anda Gazi Teknopark bünyesinde markasını daha da büyüterek kurumsallaşma adına büyük yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Şu ana kadar ürünlerini ve adını birçok alanda duyurmayı başarmış Owlabel aynı zamanda AR-GE çalışması olan elektronik raf etiketleri projesi ile TÜBİTAK’tan iki dönem destek almaya hak kazanmıştır.

Elektronik raf etiketlerinin kullanım alanlarını çoğaltmak için farklı boyutlarda etiket çalışmalarına devam eden Owlabel, alanında uzman bir ekip ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile yurt içinde veya yurt dışında tüm iletişim kanallarını kullanarak müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması hususunda her zaman kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Bilim ve teknolojideki gelişmelerin gerisinde kalmanın, gelecekte ortaya çıkaracağı telafi edilemez eksiklilerin bilincinde olarak, sürekli yenilikleri takip etmek yerine, yenilikleri oluşturmayı hedeflemektedir. Bilgiyi kullanan değil, bilgiyi üreten olmak ana hedefidir.

Sizlerde markanıza değer katmak ve teknoloji ile birleştirmek için bizlerle iletişime geçebilir, fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

OWLABEL Elektronik Raf Etiketleri @ 2023

Planlamada Her Yönüyle Çalışıyoruz.

2012
KURULUŞ YILI
2500
MUTLU MÜŞTERİ
200
ŞİRKET ÇALIŞMASI
1
OFİS
10
TAKIM ÜYESİ
75
TAMAMLANAN PROJELER